Znów nieproszony wirusek, zrobił brzydki psikusek,...

Znów nieproszony wirusek, zrobił brzydki psikusek, słodką kobietę zaatakował, a wcześniej się w ukryciu chował, lepiej niech teraz prędko Cię wszystkie choróbki zostawią, a moje tulenie i buziaki zdrówko i słodkie sny Tobie sprawią.

Smerfy, elfy i gumisie, calineczka, małe...

Smerfy, elfy i gumisie, calineczka, małe misie, pszczółka maja i muminki mają dziś wesołe minki :) Wszystkie prosto z dobranocki życzą Ci przyjemnej nocki :*

Spać Cię nie wyganiam, choć moja...

Spać Cię nie wyganiam, choć moja słodziutka, pora dosyć późna więc zmykaj do łóżka. Co Ci się tam przytrafi, przekonasz się wnet, gdy oczka swe zamkniesz.

Już na niebie pełno gwiazd, a...

Już na niebie pełno gwiazd, a ja myślę co Ci dać. Może buzi na dobranoc, może misia przytulankę, może opowiem Ci bajkę. Wszystko jedno co nie zrobię, chcę byś dobrze spała sobie.

Karmelkowych senków Gwiazdeczek na Niebie Bo...

Karmelkowych senków Gwiazdeczek na Niebie Bo kocham Ciebie Niech cudne sny Cię opętają I w swych ramionach długo trzymają... Bo sny Tak cudnej osóbki jak Ty jeszcze nie znają... Zamknij oczka... Połóż główeczkę... I pomyśl o mnie przez chwileczkę A ja mimo iż mnie nie widzisz przy Tobie będę.... I powolutku w twych snach Ciebie zdobędę...

Każdy gwiazdkę ma na niebie. Dla...

Każdy gwiazdkę ma na niebie. Dla każdego gwiazdka lśni. Ja wybrałam właśnie Ciebie, moją gwiazdką jesteś Ty!

Kocham Cię bardzo słoneczko ty moje,...

Kocham Cię bardzo słoneczko ty moje, Moje serduszko jest tylko twoje, Powiem Ci jeszcze koteczku skrycie, Że jesteś miłością na całe życie. Teraz dobranoc moje kochanie, Odezwij się do mnie jak tylko wstaniesz. Śnij mnie słodko, czule i mile. Wspominaj każdą cudowną chwilę, Zamknij swe oczka i idź już spać, A ja zaraz przyjdę by ci buzi dać. Mojemu kochanemu...

Kolejny dzień dobiegł końca, nareszcie noc...

Kolejny dzień dobiegł końca, nareszcie noc nastała co mogłaby trwać bez końca. Dzień może był miły, być może fatalny, dlatego najlepszy jest urok nocy. Pod moją opieką, odbędziesz podróż w nieznane światy, będziesz szczęśliwa i wreszcie radosna. Hmm to już jest wiosna.

Na dobranoc me kochanie szepnę tylko...

Na dobranoc me kochanie szepnę tylko jedno zdanie: śpij słodziutko no i mile, spędzaj ze mną każdą chwilę.....

Tej nocy niech Twój sen będzie...

Tej nocy niech Twój sen będzie magiczny, bajkowy, jak zaczarowany... chcesz wiedzieć skąd ja to wiem? Bo ja jestem twym snem... jeśli jesteś w łóżeczku wyjdź teraz z niego, podejdź do okna i popatrz się w niebo... tam gwiazdek miliony, tysiące i jedno serduszko o Tobie myślące... To małe serduszko Ci powie, że w tej właśnie chwili myśli o Tobie ;-)

Dodaj wierszyk