Zbudowane z pięknych gwiazd, kolorowe jak...

Zbudowane z pięknych gwiazd, kolorowe jak wiosną świat, piękne jak róża, wielkie jak wzgórza, takie sny byś dziś miała i jak najdłużej się nimi delektować chciała.

Zdradzę Ci dziś pewną tajemnicę. Na...

Zdradzę Ci dziś pewną tajemnicę. Na księżycu jest jednak życie. Naszego satelitę zamieszkują małe stworki, które co noc zstępują na ziemie, aby odwiedzić nas podczas spania i zadbać o słodkie sny. Gdy teraz będziesz podziwiać księżyca blask, wspomnij o nich, a gdy zaśniesz przekonasz się że to jest prawda.

Zgaś światełko, wejdź do łóżka, niech...

Zgaś światełko, wejdź do łóżka, niech przytuli Cię poduszka. Zamknij oczka, pomyśl sobie, że ja też tak samo robię :*

Złocista gwiazda świeci na niebie Maluje...

Złocista gwiazda świeci na niebie Maluje oczy na ciemnym tle Me serce tak bardzo tęskni do Ciebie I cicho prosi "kochaj mnie".

Że ty i ja, spośród tysięcy...

Że ty i ja, spośród tysięcy Mocno trzymamy się za ręce. Niezwykły dzień, doniosła chwila, I szept nieśmiały: miły, miła, Odtąd już razem zawsze i wszędzie. Tak miało być i tak niech będzie.

Znów nieproszony wirusek, zrobił brzydki psikusek,...

Znów nieproszony wirusek, zrobił brzydki psikusek, słodką kobietę zaatakował, a wcześniej się w ukryciu chował, lepiej niech teraz prędko Cię wszystkie choróbki zostawią, a moje tulenie i buziaki zdrówko i słodkie sny Tobie sprawią.

Smerfy, elfy i gumisie, calineczka, małe...

Smerfy, elfy i gumisie, calineczka, małe misie, pszczółka maja i muminki mają dziś wesołe minki :) Wszystkie prosto z dobranocki życzą Ci przyjemnej nocki :*

Spać Cię nie wyganiam, choć moja...

Spać Cię nie wyganiam, choć moja słodziutka, pora dosyć późna więc zmykaj do łóżka. Co Ci się tam przytrafi, przekonasz się wnet, gdy oczka swe zamkniesz.

Już na niebie pełno gwiazd, a...

Już na niebie pełno gwiazd, a ja myślę co Ci dać. Może buzi na dobranoc, może misia przytulankę, może opowiem Ci bajkę. Wszystko jedno co nie zrobię, chcę byś dobrze spała sobie.

Karmelkowych senków Gwiazdeczek na Niebie Bo...

Karmelkowych senków Gwiazdeczek na Niebie Bo kocham Ciebie Niech cudne sny Cię opętają I w swych ramionach długo trzymają... Bo sny Tak cudnej osóbki jak Ty jeszcze nie znają... Zamknij oczka... Połóż główeczkę... I pomyśl o mnie przez chwileczkę A ja mimo iż mnie nie widzisz przy Tobie będę.... I powolutku w twych snach Ciebie zdobędę...

Dodaj wierszyk